• -35%

Orka Limpo 100 cm Çekmeceli Banyo Alt Dolabı

10.460 TL 35% İndirimde
16.093 TL
KDV dahil
Limpo çekmeceli
Anlık 11 kişi bu ürünü inceliyor.
Renk Seçimi: LIMPO ÇEKMECELİ MAT ANTRASIT
Miktar

Orka Limpo 100 cm Çekmeceli Banyo Alt Dolabı

ORKA markasına ait ONLY koleksiyonunda yer alan LIMPO Banyo dolabı, 80cm, 100cm ölçü aralığında ve mat beyaz veya mat antrasit renk seçenekleriyle sunulmaktadır.

Seramik lavabo özelliğiyle hijyenik ve çizilmeye karşı dayanıklı olup, temizlenmesi kolaydır. LIMPO banyo dolabının gövdesi, MDFLAM malzeme kullanılarak üretilmiş ve kaliteli son katlar oluşturmak için İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalı boya kullanılmıştır.

Kapak ve çekmecelerde yine MDFLAM malzeme kullanılmış ve aynı kaliteli LAKE boya ile boyanmıştır. Çekmece ve kapaklar kullanılarak tasarlanmıştır.

Çekmecelerin taşıma kapasitesi 30 kg, LIMPO Banyo dolabının taşıma kapasitesi ise (beton duvara montaj olarak referans alınmıştır.)  Banyo dolabı +75 kg olarak belirlenmiştir.

Lavabo dolabının ön yüzeyleri ITALYAN LAKE boya ile boyanmıştır. Kullanılan boya, dokunuşta pürüzsüzlük hissi veren, renk stabilitesine sahip ve yüksek kalitede son katlar oluşturmak için tasarlanmıştır.

Ayrıca, UV astar kullanılarak yüksek sararma ve çizilmeye karşı dayanıklılık sağlanmıştır. Dolapta yer alan ledli ayna, screen touch özelliğiyle dokunarak açılabilen özeliğe sahiptir.Ayna, neme ve toza dayanıklı ON-OFF LED aydınlatma özelliğiyle donatılmıştır. Aynı zamanda, TIMER özelliği ile fonksiyonel hale getirilmiştir. ON/OFF açma kapama düğmesine basılı tutularak ışık şiddeti azaltılıp arttırılabilir.

LIMPO banyo dolabının üst modülü yuvarlak LED aydınlatmalı tasarım ile sunulmaktadır. Ayrıca, IP67 LED aydınlatma ve IP67 LED driver ile donatılmıştır. Bu özellikler, toza ve 30 dakikadan kısa süreli suya daldırmalara karşı koruma sağlar. Alt modül ve Boy dolabında kullanılan kulplar, ürün renkleri ile aynı renkte tasarlanmıştır ve bu sayede ürünün tasarım bütünlüğü sağlanmıştır.
Ayrıca, ürünün ayna/üst modül kısmı neme ve toza dayanıklı on-offlu led aydınlatmalıdır ve IP67 sertifikasıyla korunmaktadır. Aynı şekilde, ürünün kapak/çekmece malzemeleri MDFLAM + LAKE ‘den üretilmiştir ve yüksek kaliteli bir boyama işlemi uygulanmıştır. Kapak frenli yavaş kapanma özelliklidir. Çekmeceler yavaş kapanır özeliğine sahiptir.

 

ONLY koleksiyonundaki LIMPO banyo dolabı, Seramik lavabo hijyenik ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Ayrıca temizlenmesi kolaydır. Lake kapak/çekmecelerde kullanılan boya İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalıdır ve yüksek kaliteli bir son kat oluşturur. Ayrıca, kullanılan astar UV olduğundan dolayı yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençlidir.

Ürün ayrıca 80cm - 100cm ölçü aralığında ve mat beyaz-mat antrasit renk alternatifleriyle sunulmaktadır. Asma tipi tercih edilmiştir.

Son olarak, ürünün üst modülünde yer alan ledli ayna Screen Touch özelliğiyle dokunarak açılabilmektedir. Aynı zamanda ayna ekolojik ve rodajlıdır. Üründe yer alan on/off açma kapama düğmesine basılı tutulduğunda ışık şiddeti azaltılıp arttırılabilmektedir. IP67 sertifikalı LED aydınlatma ve led driver, ürünün dayanıklılığını arttırmaktadır.

 

 

Ürün Özellikleri:

Seramik lavabo

 

MDFLAM + LAKE malzeme kullanılarak üretilmiş gövde

 

İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalı LAKE boya

 

MDFLAM + LAKE malzeme kullanılan kapak ve çekmeceler

 

Yavaş kapanma özelliği olan kapak ve çekmeceler

 

Üst modülde yuvarlak LED aydınlatma

 

IP67 LED aydınlatma ve IP67 LED driver ile donatılmış üst modül

 

TIMER özelliği ile ışık şiddeti ayarlanabilir

 

Aynı renkte tasarlanmış kulplar

 

Neme ve toza dayanıklı on-offlu led aydınlatmalı ayna/üst modül

 

Seramik lavabo hijyenik ve çizilmeye karşı dayanıklı

 

Yüksek kaliteli son kat oluşturan İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalı lake kapak/çekmecelerGörseller renk dokusu için paylaşılmıştır. çekmece kapak yerleşimi için teknik detay sekmesine bakınız... 

Limpo çekmeceli

Veri Sayfası

Genişlik
100 CM
Derinlik
45 CM
Demonte/Monte
MONTE
Gövde Yapısı
MDF ÜZERİ MAT LAKE
Kapak & Çekmece Yapısı
MDF ÜZERİ MAT LAKE
Lavabo rengi
BEYAZ
Çekmece/Kapak seçeneği
ÇEKMECELİ
Kulp
METAL KULPLU
Lavabo cinsi
SERAMİK LAVABO
Renk
MAT ANTRASİT
MAT BEYAZ
Montaj tipi
DUVARA MONTAJ
Lavabo tipi
ETAJERLİ LAVABO
Model
LIMPO ÇEKMECELİ

Özel Referanslar

ean13
869794187826
mpn
ORKA-BANYO465299

Neden ORKA banyo dolabı satın almalıyım?

Bu banyo dolabı, 26 yıldan fazla üretim tecrübesiyle sektör lideri olan Orka tarafından üretilmektedir. Üretimde, poliüretan (PU) tutkal sistemiyle bantlama uygulanarak yüksek kalitede ürünler üretilmektedir. Dolapların imalatında kanserojen madde içermeyen E1 kalite malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca, suya ve toza dayanıklı IP44 standardına sahip aydınlatmalar kullanılmaktadır.

Dolapların boyama işlemi yüksek dayanıma sahip lake boya ile yapılmaktadır ve kolayca temizlenebilmektedir. Dolapların aynaları kararmaz özelliktedir. ekolojik aynalar kullanılmaktadır. Orka, FSC sertifikalı bir üretici olarak, ekolojik sistemleri koruyarak üretim yapmakta ve kaçak orman kesimlerini önlemektedir.

Orka, ISO 14401, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 10002, CE ve TSE sertifikalarına sahip bir üreticidir. Müşteri memnuniyetini önemseyen Orka banyo dolabı, yüksek kaliteli ürünleri ve iş sağlığı güvenliği yönetim sistemleriyle güvenilir bir seçenektir.

Sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık.  Farklı soru ve görüşleriniz için canlı destek ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Kaç Günde Teslimat Yapılır?

Nasıl sipariş verebilirim?

Satışta olmayan modelinizi satın alabilir miyim?

önceden satın aldığım ürün için montaj hizmetinizden yararlanabilir miyim?

Türkiye'de tüm şehirlere gönderim yapıyor musunuz?

Banyo aksesuar montaj hizmeti sunuyormusunuz?

Duvara asma montaj şartları nelerdir?

Canlı destek çalışma saatleriniz nedir?

Sipariş İptal ve İade İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

Taşıma esnasında ürünlerde hasar olması durumunda garanti veriyor musunuz?

Ürün garanti koşullarını olumsuz etkileyen faktörler nelerdir?

Banyo Mobilyaları, Satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Montaj hizmetiniz neleri kapsamaktadır?

Montaj veya teslimat tarihinde erteleme yapabilirmiyim?

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Aynı kategorideki diğer ürünler (Aynı kategoride 5 ürün daha var)

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap Veya Şifreyi yenile