Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin lojistik merkezimizin uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından bonabanyo garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Bonabanyo çevrimiçi alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekeleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.


Ürünlerinizin Hasar Güvencesi ve Taşıma Sigortası

Teslimat anında kargo elemanının yanında siparişinizi kontrol ederek teslim alınız, siparişiniz eksik yada hasarlı ise kargo görevlisine tutanak tutturarak, siparişinizi teslim almayınız.

Kontrol edilmeden eksik, hasarlı teslim alınan ürünlerden firmamız sorumlu değildir.

Satın aldığınız tüm ürünler sigortalı ve kargo firmasının güvencesi altındadır. 

Montajlı Ürünler

Montaj hizmeti verilen ürünlerde ürünün montajı yapılacak alan ve tesisatının uygun olması gerekmektedir.

Aksi halde 2. servis bedeli müşteriden tahsil edilmektedir.

Montaj alanı kurulum için müsait değilse iade işlemlerinde montaj bedeli kesintisi yapılmaktadır.

Montaj hizmeti verilen bölgeler şehir merkezleridir. Örneğin; İstanbul içi montaj yapılan bölgeler Büyükçekmece - Tuzla güzergahında ve adalar dışındadır.

Ürün montajı ile ilgili uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

İstanbul İçi Araç Üstü Teslimatlı Ürünler

Yalnızca İstanbul içi satılan ürünler ve adrese teslim nakliye bedeli ödediğiniz araç üstü teslimatlı ürünlerde

teslimat bölgesi Büyükçekmece - Tuzla güzergahında olup ve adalar dışındadır.

Bu rut planının dışında kalan bölgelerde teslimatlarda sipariş yoğunluğuna göre bilgi alabilirsiniz. 

Ağırlığı 30 kg veya hacmi 30 desi ve üzeri olan paketler yasa gereği bina kapısında teslim edilir. Binada yük asansörü olmaması ve ürünün bina içine sığmaması gibi durumlar için asansör tutulması gerekirse sorumluluk müşterimize aittir.

Sorularınız ve görüşleriniz için canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.