• -35%

Orka Pure 80 cm Banyo Alt Dolabı

9.999 TL 35% İndirimde
15.384 TL
KDV dahil
Pure
Anlık 12 kişi bu ürünü inceliyor.
Renk Seçimi: PURE ANTRASİT
Miktar

Orka Pure 80 cm Banyo Alt Dolabı

Üst modül ayrıca satın alınabilir.

ORKA ONLY koleksiyonunda yer alan PURE banyo dolabı, 80-100 cm ölçülerinde ve beyaz, vizon, antrasit ve gri renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Dolabın lavabosu seramik malzemeden yapılmıştır ve etajerlidir. Duvara asma şeklinde tasarlanmış olan banyo dolabı, hijyenik ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. UV astar kullanılarak yapılan dolabın yüzeyi yüksek sararma ve çizilmeye karşı dirençlidir. Kaliteli raylar ile donatılmış çekmeceleri bulunan dolap, temperli  nervürlü cam ve metal çekmece kullanarak estetik gürünüm kazandırılmıştır.

Dolap gövdesi MDF-LAKE malzemeden yapılmıştır ve kapakları çekmece+kapak olarak tasarlanmıştır. Kapak malzemesi MDF-LAKE ile metal çerçeveli nervürlü camdır. Nervürlü cam kullanılarak yarı saydam saklama alanları oluşturulmuştur. Kapak yüzeyi, İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalı, renk stabilitesine sahip bir boya ile boyanmıştır. Ayrıca kapak yüzeyinde kullanılan astar UV olduğu için yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençlidir.

Çekmeceler içi LED aydınlatma ile donatılmıştır. IP67 Led aydınlatma kullanılmıştır ve çekmece açıldığında sensörlü led otomatik olarak devreye girer. 

Dolap üzerinde ledli üst dolaplı ayna mevcuttur. Dolabın üst modülünde kullanılan kenar bantta poliüretan tutkal kullanılmıştır ve bu tutkal suya ve ısıya dayanımı oldukça yüksek bir tutkaldır. Aynası rodajlı ve ekolojik aynadır. Nervürlü kapağın olduğu alan içinde led kullanılmıştır. Ayrıca IP67 Led Aydınlatma ve Driver kullanılmıştır. Dolap, toza ve 30 dakikadan kısa süreli suya daldırmalara karşı koruma sağlayan IP67 sertifikasına sahiptir.

Özellikleri:

Marka: Orka

Koleksiyon: Only

Ürün: Pure Banyo Dolabı

Ölçü: 80-100 cm

Renk alternatifleri: Beyaz, vizon, antrasit, gri

Lavabo çeşiti: Seramik lavabo

Lavabo tipi: Etajerli

Asma/ayaklı: Duvara asma

Fayda: Hijyenik, çizilmeye dayanıklı, temizlemesi kolay, UV astar ile yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençli, kaliteli raylar ile çekmece kullanımı, metal çekmece önü suya karşı dayanıklı, alt ve üst modüllerde maksimum depolama imkanı

Gövde: Lake

Gövde özellikleri: İtalyan asıllı, renk stabilitesine sahip, dokunuşta pürüzsüzlük hissi veren ve kaliteli son katlar oluşturan ISO 9001 sertifikalı boya, UV astar ile yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençli

Kapak/çekmece: Çekmece + kapak

Kapak/çekmece malzemesi: MDF+ metal çerçeveli nervürlü camlı kapak

Ön yüzey özellikleri: Aleminyum çerçeve içine gömülmüş nervürlü cam mevcuttur, kullanılan nervürlü cam ile yarı saydam saklama alanları

Çekmece özellikleri: Çekmece içi LED aydınlatma (IP67 led aydınlatma, IP67 led aydınlatma driver, çekmece açıldığında devreye giren sensörlü LED)

Ayna/üst modül: Ledli üst dolaplı ayna

Üst modül özellikleri: Kenarbantta poliüretan tutkal kullanılmaktadır, aynası rodajlı ve ekolojik aynadır, nervürlü kapağın olduğu alan içinde LED kullanılmıştır, IP67 led aydınlatma, IP67 led driver

Görseller renk dokusu için paylaşılmıştır. çekmece kapak yerleşimi için teknik detay sekmesine bakınız... 

Pure

Veri Sayfası

Genişlik
80 CM
Derinlik
45 CM
Demonte/Monte
MONTE
Gövde Yapısı
MDF ÜZERİ MAT LAKE
Kapak & Çekmece Yapısı
NERVÜRLÜ TAMPERLİ CAM
ÇEKMECE İÇİ LED
Lavabo rengi
BEYAZ
Çekmece/Kapak seçeneği
KAPAKLI
ÇEKMECELİ
Kulp
METAL KULPLU
Lavabo cinsi
SERAMİK LAVABO
Renk
MAT ANTRASİT
MAT BEYAZ
MAT GRİ
MAT VİZON
Montaj tipi
DUVARA MONTAJ
Lavabo tipi
ETAJERLİ LAVABO
Model
PURE

Özel Referanslar

ean13
869794185431
mpn
ORKA-BANYO902996

Neden ORKA banyo dolabı satın almalıyım?

Bu banyo dolabı, 26 yıldan fazla üretim tecrübesiyle sektör lideri olan Orka tarafından üretilmektedir. Üretimde, poliüretan (PU) tutkal sistemiyle bantlama uygulanarak yüksek kalitede ürünler üretilmektedir. Dolapların imalatında kanserojen madde içermeyen E1 kalite malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca, suya ve toza dayanıklı IP44 standardına sahip aydınlatmalar kullanılmaktadır.

Dolapların boyama işlemi yüksek dayanıma sahip lake boya ile yapılmaktadır ve kolayca temizlenebilmektedir. Dolapların aynaları kararmaz özelliktedir. ekolojik aynalar kullanılmaktadır. Orka, FSC sertifikalı bir üretici olarak, ekolojik sistemleri koruyarak üretim yapmakta ve kaçak orman kesimlerini önlemektedir.

Orka, ISO 14401, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 10002, CE ve TSE sertifikalarına sahip bir üreticidir. Müşteri memnuniyetini önemseyen Orka banyo dolabı, yüksek kaliteli ürünleri ve iş sağlığı güvenliği yönetim sistemleriyle güvenilir bir seçenektir.

Sıkça sorulan soruları sizin için cevapladık.  Farklı soru ve görüşleriniz için canlı destek ile iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Kaç Günde Teslimat Yapılır?

Nasıl sipariş verebilirim?

Satışta olmayan modelinizi satın alabilir miyim?

önceden satın aldığım ürün için montaj hizmetinizden yararlanabilir miyim?

Türkiye'de tüm şehirlere gönderim yapıyor musunuz?

Banyo aksesuar montaj hizmeti sunuyormusunuz?

Duvara asma montaj şartları nelerdir?

Canlı destek çalışma saatleriniz nedir?

Sipariş İptal ve İade İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

Taşıma esnasında ürünlerde hasar olması durumunda garanti veriyor musunuz?

Ürün garanti koşullarını olumsuz etkileyen faktörler nelerdir?

Banyo Mobilyaları, Satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Montaj hizmetiniz neleri kapsamaktadır?

Montaj veya teslimat tarihinde erteleme yapabilirmiyim?

Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Aynı kategorideki diğer ürünler (Aynı kategoride 5 ürün daha var)

Kayıt ol

Yeni Hesap Kaydı

Zaten hesabınız var mı?
Bunun yerine giriş yap Veya Şifreyi yenile