• -35%

Orka Pure 80 cm Banyo Alt Dolabı

18.460 TL
11.999 TL 35% İndirimde
KDV dahil
WhatsApp Stok bilgisi için Canlı Destek'e tıklayın!
Renk Seçimi: PURE ANTRASİT
  GÖRSELLERİ İNCELE

Fabrika showroomumuzda bulunan modellerimizin ayrıntılı gerçek fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

  ÜRÜN ASMA TALİMATI

Ürünlerin asma talimatlarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Orka Pure 80 cm Banyo Alt Dolabı

Üst modül ayrıca satın alınabilir.

ORKA ONLY koleksiyonunda yer alan PURE banyo dolabı, 80-100 cm ölçülerinde ve beyaz, vizon, antrasit ve gri renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Dolabın lavabosu seramik malzemeden yapılmıştır ve etajerlidir. Duvara asma şeklinde tasarlanmış olan banyo dolabı, hijyenik ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. UV astar kullanılarak yapılan dolabın yüzeyi yüksek sararma ve çizilmeye karşı dirençlidir. Kaliteli raylar ile donatılmış çekmeceleri bulunan dolap, temperli  nervürlü cam ve metal çekmece kullanarak estetik gürünüm kazandırılmıştır.

Dolap gövdesi MDF-LAKE malzemeden yapılmıştır ve kapakları çekmece+kapak olarak tasarlanmıştır. Kapak malzemesi MDF-LAKE ile metal çerçeveli nervürlü camdır. Nervürlü cam kullanılarak yarı saydam saklama alanları oluşturulmuştur. Kapak yüzeyi, İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalı, renk stabilitesine sahip bir boya ile boyanmıştır. Ayrıca kapak yüzeyinde kullanılan astar UV olduğu için yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençlidir.

Çekmeceler içi LED aydınlatma ile donatılmıştır. IP67 Led aydınlatma kullanılmıştır ve çekmece açıldığında sensörlü led otomatik olarak devreye girer. 

Dolap üzerinde ledli üst dolaplı ayna mevcuttur. Dolabın üst modülünde kullanılan kenar bantta poliüretan tutkal kullanılmıştır ve bu tutkal suya ve ısıya dayanımı oldukça yüksek bir tutkaldır. Aynası rodajlı ve ekolojik aynadır. Nervürlü kapağın olduğu alan içinde led kullanılmıştır. Ayrıca IP67 Led Aydınlatma ve Driver kullanılmıştır. Dolap, toza ve 30 dakikadan kısa süreli suya daldırmalara karşı koruma sağlayan IP67 sertifikasına sahiptir.

Özellikleri:

Marka: Orka

Koleksiyon: Only

Ürün: Pure Banyo Dolabı

Ölçü: 80-100 cm

Renk alternatifleri: Beyaz, vizon, antrasit, gri

Lavabo çeşiti: Seramik lavabo

Lavabo tipi: Etajerli

Asma/ayaklı: Duvara asma

Fayda: Hijyenik, çizilmeye dayanıklı, temizlemesi kolay, UV astar ile yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençli, kaliteli raylar ile çekmece kullanımı, metal çekmece önü suya karşı dayanıklı, alt ve üst modüllerde maksimum depolama imkanı

Gövde: Lake

Gövde özellikleri: İtalyan asıllı, renk stabilitesine sahip, dokunuşta pürüzsüzlük hissi veren ve kaliteli son katlar oluşturan ISO 9001 sertifikalı boya, UV astar ile yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençli

Kapak/çekmece: Çekmece + kapak

Kapak/çekmece malzemesi: MDF+ metal çerçeveli nervürlü camlı kapak

Ön yüzey özellikleri: Aleminyum çerçeve içine gömülmüş nervürlü cam mevcuttur, kullanılan nervürlü cam ile yarı saydam saklama alanları

Çekmece özellikleri: Çekmece içi LED aydınlatma (IP67 led aydınlatma, IP67 led aydınlatma driver, çekmece açıldığında devreye giren sensörlü LED)

Ayna/üst modül: Ledli üst dolaplı ayna

Üst modül özellikleri: Kenarbantta poliüretan tutkal kullanılmaktadır, aynası rodajlı ve ekolojik aynadır, nervürlü kapağın olduğu alan içinde LED kullanılmıştır, IP67 led aydınlatma, IP67 led driver

Görseller renk dokusu için paylaşılmıştır. çekmece kapak yerleşimi için teknik detay sekmesine bakınız... 

Pure

Veri Sayfası

Genişlik
80 CM
Derinlik
45 CM
Demonte/Monte
MONTE
Gövde Yapısı
MDF ÜZERİ MAT LAKE
Kapak & Çekmece Yapısı
NERVÜRLÜ TAMPERLİ CAM
ÇEKMECE İÇİ LED
Lavabo rengi
BEYAZ
Çekmece/Kapak seçeneği
KAPAKLI
ÇEKMECELİ
Kulp
METAL KULPLU
Lavabo cinsi
SERAMİK LAVABO
Renk
MAT ANTRASİT
MAT BEYAZ
MAT GRİ
MAT VİZON
Montaj tipi
DUVARA MONTAJ
Lavabo tipi
ETAJERLİ LAVABO
Model
PURE

Özel Referanslar

ean13
8697941054514
mpn
ORKA-BANYO902996
Seviye 
19-03-2023

C***** K*****

İkinci bir alt dolapla banyomdaki depolama alanını artırdım ve sonuçtan çok memnun kaldım. Eşyalarım artık daha düzenli ve erişilebilir.

Seviye 
22-02-2023

B***** Y*****

Müşteri hizmetleri ekibiniz gerçekten ilgili ve yardımsever, alışverişimden memnun kaldım.

Bir değerlendirme yazın
Sizin İçin Önerilen Ürünler ( 5 other products in the same category )