• -50%
Orka Pure 40 cm Banyo Boy Dolabı

Orka Pure 40 cm Banyo Boy Dolabı

15.959 TL
7.979 TL 50% İndirimde
KDV dahil
WhatsApp Stok bilgisi için Canlı Destek'e tıklayın!
Boy dolap seçeneği: SAĞ BOY DOLABI
Renk Seçimi: PURE ANTRASİT
  GÖRSELLERİ İNCELE

Fabrika showroomumuzda bulunan modellerimizin ayrıntılı gerçek fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

  ÜRÜN ASMA TALİMATI

Ürünlerin asma talimatlarına bu linkten ulaşabilirsiniz.

Orka Pure 40 cm Banyo Boy Dolabı

Üst ve Alt modülü ayrıca satın alınabilir.

ORKA ONLY koleksiyonunda yer alan PURE banyo dolabı, 80-100 cm ölçülerinde ve beyaz, vizon, antrasit ve gri renk seçenekleriyle sunulmaktadır. Dolabın lavabosu seramik malzemeden yapılmıştır ve etajerlidir. Duvara asma şeklinde tasarlanmış olan banyo dolabı, hijyenik ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. UV astar kullanılarak yapılan dolabın yüzeyi yüksek sararma ve çizilmeye karşı dirençlidir. Kaliteli raylar ile donatılmış çekmeceleri bulunan dolap, temperli  nervürlü cam ve metal çekmece kullanarak estetik gürünüm kazandırılmıştır.

Dolap gövdesi MDF-LAKE malzemeden yapılmıştır ve kapakları çekmece+kapak olarak tasarlanmıştır. Kapak malzemesi MDF-LAKE ile metal çerçeveli nervürlü camdır. Nervürlü cam kullanılarak yarı saydam saklama alanları oluşturulmuştur. Kapak yüzeyi, İtalyan asıllı uluslararası alanda kabul görmüş ISO 9001 sertifikalı, renk stabilitesine sahip bir boya ile boyanmıştır. Ayrıca kapak yüzeyinde kullanılan astar UV olduğu için yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençlidir.

Çekmeceler içi LED aydınlatma ile donatılmıştır. IP67 Led aydınlatma kullanılmıştır ve çekmece açıldığında sensörlü led otomatik olarak devreye girer. 

Dolap üzerinde ledli üst dolaplı ayna mevcuttur. Dolabın üst modülünde kullanılan kenar bantta poliüretan tutkal kullanılmıştır ve bu tutkal suya ve ısıya dayanımı oldukça yüksek bir tutkaldır. Aynası rodajlı ve ekolojik aynadır. Nervürlü kapağın olduğu alan içinde led kullanılmıştır. Ayrıca IP67 Led Aydınlatma ve Driver kullanılmıştır. Dolap, toza ve 30 dakikadan kısa süreli suya daldırmalara karşı koruma sağlayan IP67 sertifikasına sahiptir.

Özellikleri:

Marka: Orka

Koleksiyon: Only

Ürün: Pure Banyo Dolabı

Ölçü: 80-100 cm

Renk alternatifleri: Beyaz, vizon, antrasit, gri

Lavabo çeşiti: Seramik lavabo

Lavabo tipi: Etajerli

Asma/ayaklı: Duvara asma

Fayda: Hijyenik, çizilmeye dayanıklı, temizlemesi kolay, UV astar ile yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençli, kaliteli raylar ile çekmece kullanımı, metal çekmece önü suya karşı dayanıklı, alt ve üst modüllerde maksimum depolama imkanı

Gövde: Lake

Gövde özellikleri: İtalyan asıllı, renk stabilitesine sahip, dokunuşta pürüzsüzlük hissi veren ve kaliteli son katlar oluşturan ISO 9001 sertifikalı boya, UV astar ile yüksek sararmaya ve çizilmeye karşı dirençli

Kapak/çekmece: Çekmece + kapak

Kapak/çekmece malzemesi: MDF+ metal çerçeveli nervürlü camlı kapak

Ön yüzey özellikleri: Aleminyum çerçeve içine gömülmüş nervürlü cam mevcuttur, kullanılan nervürlü cam ile yarı saydam saklama alanları

Çekmece özellikleri: Çekmece içi LED aydınlatma (IP67 led aydınlatma, IP67 led aydınlatma driver, çekmece açıldığında devreye giren sensörlü LED)

Ayna/üst modül: Ledli üst dolaplı ayna

Üst modül özellikleri: Kenarbantta poliüretan tutkal kullanılmaktadır, aynası rodajlı ve ekolojik aynadır, nervürlü kapağın olduğu alan içinde LED kullanılmıştır, IP67 led aydınlatma, IP67 led driver

Görseller renk dokusu için paylaşılmıştır. çekmece kapak yerleşimi için teknik detay sekmesine bakınız... 

Pure

Veri Sayfası

Yükseklik
138 CM
Genişlik
40 CM
Derinlik
38 CM
Demonte/Monte
MONTE
Gövde Yapısı
MDF ÜZERİ MAT LAKE
Kapak & Çekmece Yapısı
MDF ÜZERİ MAT LAKE
Çekmece/Kapak seçeneği
KAPAKLI
Kulp
METAL KULPLU
Renk
MAT ANTRASİT
MAT BEYAZ
MAT GRİ
MAT VİZON
Montaj tipi
DUVARA MONTAJ
Model
PURE

Özel Referanslar

ean13
869794191944
MPN
ORKA-BANYO9507
Seviye 
23-03-2023

B***** K*****

Geniş iç hacmiyle banyomdaki eşyaları düzenli bir şekilde saklamamı sağlıyor. Estetik tasarımıyla da banyoma modern bir hava katıyor.

Seviye 
26-02-2023

E***** K*****

Ürünümü hızlı teslim ettiğiniz için teşekkür ederim, müşteri hizmetleri ekibiniz de çok yardımcı oldu.

Bir değerlendirme yazın
Sizin İçin Önerilen Ürünler ( 5 other products in the same category )